KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 3821474
nr 382 1474
Gravyr
1800-tal, 39x46
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 oktober 2005
400 kr
500 kr
600 kr
750 kr
850 kr